Jesteś w » Strona główna » Artykuły i porady » artykuł
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Artykuły i porady

 • TFA wprowadza nowe stacje pogodowe (VIEW) z WiFi

 • 2020-12-20 12:05 | aktualizacja: 2023-06-08 10:58
 • Niemiecka firma TFA Dostmann wprowadziła do sprzedaży trzy nowe stacje pogodowe wyposażone w WiFi. Produkty korzystają z profesjonalnych prognoz pogody i spersonalizowanych komunikatów (ostrzeżeń), które są dostępne w internetowych serwisach pogodowych. Wszystkie stacje TFA VIEW mają atrakcyjne kolorowe wyświetlacze i mogą być używane także niezależnie, bez połączenia z Internetem.
 • W skład serii TFA VIEW z WiFi wchodzą aktualnie trzy produkt: VIEW BREEZE, VIEW METEO i VIEW SHOW.

  TFA VIEW BREEZE TFA VIEW BREEZE - czujniki zewnętrzne
  TFA VIEW BREEZE


  TFA VIEW BREEZE to stacja pogody wyróżniająca się pomiarem prędkości wiatru. Ma również prognozę pogody, pomiar temperatury i wilgotności (wewnątrz i na zewnątrz) oraz ciśnienie powietrza. Za pośrednictwem połączenia internetowego uzyskamy informacje o kierunku wiatru, prawdopodobieństwie wystąpienia opadów deszczu oraz profesjonalną prognozę pogody dla regionu, na kilka dni, z przewidywanymi wartościami maksymalnymi i minimalnymi.

  TFA VIEW METEO TFA VIEW METEO - czujnik zewnętrzny
  TFA VIEW METEO


  TFA VIEW METEO to stacja z prognozą pogody oraz pomiarem temperatury i wilgotności, w pomieszczeniu i na zewnątrz. Dzięki połączeniu z Internetem uzyskamy informacje o prawdopodobieństwie wystąpienia deszczu oraz profesjonalną prognozę pogody, dla naszego regionu, z przewidywanymi wartościami maksymalnymi i minimalnymi.

  TFA VIEW SHOW - z włączoną projekcją TFA VIEW SHOW - widok z przodu
  TFA VIEW SHOW


  TFA VIEW SHOW to stacja (termohigrometr) z projektorem, ma pomiar temperatury i wilgotności w pomieszczeniu, są też fazy księżyca. Jeżeli podłączymy urządzenie do Internetu, to na wyświetlaczu zobaczymy także prognozę pogody dla regionu, z 12-godzinnym wyprzedzeniem, z aktualną temperaturą zewnętrzną oraz spodziewanymi wartościami maksymalnymi i minimalnymi, a także prawdopodobieństwo wystąpienia opadów deszczu.

  W przypadku braku połączenia z Internetem, w stacjach VIEW BREEZE i VIEW METEO zobaczymy prognozę pogody na podstawie zmian ciśnienia atmosferycznego, natomiast w modelu VIEW SHOW prognozy pogody w ogóle nie będzie. Wszystkie stacje współpracują z bezpłatną aplikacją VIEW, dzięki której można między innymi wygodnie przeglądać wszystkie aktualnie zmierzone wartości i historię z ostatnich 30 dni.

  Aplikacja TFA VIEW (Android) - widok 1 Aplikacja TFA VIEW (Android) - widok 2 Aplikacja TFA VIEW (Android) - widok 3 Aplikacja TFA VIEW (Android) - widok 4 Aplikacja TFA VIEW (Android) - widok 5
  Aplikacja TFA VIEW (Android)


  Wszystkie produkty mają także możliwość wyświetlania spersonalizowanych komunikatów z dodatkowymi informacjami pogodowymi, takimi jak wskaźnik UV, indeks pyłkowy, jakość powietrza, prawdopodobieństwo opadów i wiele innych.

  Funkcje stacji pogodowych TFA VIEW - samodzielne i przy połączeniu z Internetem


  Funkcje samodzielne i z internetem - VIEW BREEZE Funkcje samodzielne i z internetem - VIEW METEO Funkcje samodzielne i z internetem - VIEW SHOW


  Stacje pogodowe TFA VIEW możemy kupić w cenach od około 340 do 580 zł. VIEW BREEZE kupimy w cenie około 580 zł (sprawdź aktualną cenę), VIEW METEO za nieco powyżej 400 zł (sprawdź aktualna cenę), a VIEW SHOW za niecałe 340 zł (sprawdź aktualną cenę).

  TFA VIEW PRO - nowa stacja pogodowa z serii VIEW z WiFi

  Autor: Parasol (Stacje-Pogody.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: TFA Dostmann GmbH & Co. KG
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2024 Stacje-Pogody.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje