Jesteś w » Strona główna » Artykuły i porady » artykuł
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Artykuły i porady

 • TFA VIEW PRO - nowa stacja pogodowa z serii VIEW z WiFi

 • 2023-06-07 23:44 | aktualizacja: 2023-06-08 10:52
 • TFA VIEW PRO to kolejna stacja z serii VIEW z WiFi, jest to model o największych możliwościach z całej serii, wyposażony w wiatromierz i deszczomierz. Jak wszystkie produkty z tej serii, także model PRO korzysta z profesjonalnych prognoz pogody i spersonalizowanych komunikatów (ostrzeżeń), pobieranych z internetowych serwisów pogodowych.
 • TFA VIEW PRO - stacja i czujniki
  TFA VIEW PRO - stacja i czujniki


  TFA VIEW PRO to stacja pogodowa wyposażona w WiFi, ale może być także wykorzystywana samodzielnie, bez połączenia z Internetem. Dzięki podłączeniu stacji do sieci zyskujemy dodatkowe funkcje i możliwości.

  Kiedy stacja jest podłączona do Internetu, zamiast prognozy pogody opartej na zmianach ciśnienia atmosferycznego, otrzymujemy profesjonalną i stale aktualizowaną prognozę pogody.

  Jest to profesjonalna prognoza pogody dla naszego regionu na najbliższe 12 godzin i 7 kolejnych dni z wartościami maksymalnymi i minimalnymi oraz prawdopodobieństwem opadów deszczu. Będziemy otrzymywać także spersonalizowane komunikaty (ostrzeżenia pogodowe), a czas będzie automatycznie ustawiany i korygowany.

  TFA VIEW PRO - wyświetlacz
  TFA VIEW PRO - wyświetlacz


  Dzięki podłączeniu stacji do sieci, będziemy mogli także oglądać, za pomocą aplikacji "TFA VIEW", z dowolnego miejsca na świecie, aktualne pomiary ze stacji i historię pomiarów z ostatnich 30 dni.

  Jakie funkcje są dostępne przy połączeniu stacji z Internetem, a jakie samodzielnie, możemy zobaczyć na poniższej tabelce.

  Funkcje TFA VIEW PRO dostępne przy połączeniu z Internetem i samodzielnie


  Do VIEW PRO możemy bezpośrednio podłączyć do 4 dodatkowych czujników temperatury i wilgotności. Natomiast za pośrednictwem aplikacji, możemy podłączyć nawet 50 dodatkowych czujników.

  TFA VIEW PRO oprócz prognozy pogody, pomiaru temperatury i wilgotności, ma także pomiar ciśnienia atmosferycznego, prędkości i kierunku wiatru oraz opadów deszczu. Kolorowy wyświetlacz, o wysokim kontraście, można ustawić na 1 z 3 poziomów jasności. W nocy ekran jest automatycznie wygaszany.

  TFA VIEW PRO - z tyłu
  TFA VIEW PRO - z tyłu


  Stacja posiada dwa zewnętrzne czujniki, zasilany energią słoneczną czujnik zintegrowany, mierzący prędkość i kierunek wiatru, temperaturę i wilgotność na zewnątrz, oraz oddzielny czujnik opadów deszczu (deszczomierz). Stacje kupimy w cenie około 890 zł (sprawdź aktualną cenę).

  O innych stacjach pogody marki TFA Dostmann, wchodzących w skład serii VIEW z Wi-Fi, przeczytacie tutaj: TFA wprowadza nowe stacje pogodowe (VIEW) z WiFi.

  Autor: Parasol (Stacje-Pogody.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: TFA Dostmann GmbH & Co. KG
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2023 Stacje-Pogody.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje