Jesteś w » Strona główna » Artykuły i porady » artykuł
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Artykuły i porady

 • Stacje pogodowe marki Blaupunkt

 • 2023-05-12 21:08 | aktualizacja: 2023-05-12 21:08
 • W ofercie marki Blaupunkt znajdziemy kilka interesujących stacji pogodowych, którym warto się bliżej przyjrzeć. Wszystkie zostały wyposażone w atrakcyjne kolorowe wyświetlacze. Wśród produktów jest jeden model bardziej zaawansowany, wyposażony w Wi-Fi, jest też stacja z kilkoma czujnikami temperatury i wilgotności w zestawie.
 • Stacja pogodowa Blaupunkt WS50 APP
  Blaupunkt WS50 APP


  Blaupunkt WS50 APP to model najbardziej zaawansowany, można powiedzieć, że flagowy tej marki. Został wyposażony w WiFi i współpracuje z platformą inteligentnego domu Tuya Smart. Posiada 5 dniową graficzną prognozę pogody, z temperaturą maksymalną i minimalną oraz indeksem UV. Prognoza pogody pobierana jest z internetu. Dzięki współpracy z Tuya Smart dane o temperaturze i wilgotności możemy odczytywać na smartfonie z dowolnego miejsca na świecie. Produkt można kupić w cenie około 350 zł (sprawdź aktualną cenę).

  Stacja pogodowa Blaupunkt WS40
  Blaupunkt WS40


  Blaupunkt WS40 to stacja pogody wyposażona w trzy czujniki zewnętrzne temperatury i wilgotności. Co ważne, to wszystkie dane z czujników są wyświetlane na ekranie jednocześnie. Oprócz temperatury i wilgotności, na ekranie stacji znajdziemy także informacje o aktualnym ciśnieniu powietrza oraz prognozę pogody i aktualną fazę księżyca. Cena modelu WS40 to około 300 zł (sprawdź aktualną cenę).

  Stacja pogodowa Blaupunkt WS30
  Blaupunkt WS30


  Blaupunkt WS30 to stacja pogodowa z jednym czujnikiem temperatury i wilgotności. Także tu znajdziemy prognozę pogody oraz informacje o ciśnieniu atmosferycznym. Produkt kupimy w cenie 200-250 zł (sprawdź aktualną cenę).

  Warto dodać, jako ciekawostkę, że marka Blaupunkt (z niem. niebieski punkt) jest znana od 100 lat, a swoją nazwę wzięła od znaku jakości "niebieskiej kropki", którym w latach 20-tych (XX wieku) były oznaczane słuchawki wyróżniające się wysoką jakością dźwięku, o które klienci się najczęściej pytali.

  Autor: Parasol (Stacje-Pogody.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: Blaupunkt
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2024 Stacje-Pogody.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje