Jesteś w » Strona główna » Artykuły i porady » artykuł
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Artykuły i porady

 • Pięć nowości pogodowych marki SENCOR

 • 2024-05-04 13:30 | aktualizacja: 2024-05-05 11:25
 • SENCOR wprowadza pięć nowych stacji pogodowych o oznaczeniach SWS 3600, SWS 4500, SWS 4900, SWS 6300 i SWS 8600 SH. We wszystkich znajdziemy pomiar temperatury i wilgotności (wewnętrznej i zewnętrznej), cztery mają prognozę pogody, a trzy informacje o ciśnieniu atmosferycznym. Jedna stacja współpracuje z Tuya Smart i ma możliwość przesyłania pomiarów do Internetu.
 • Pięć nowości pogodowych marki SENCOR


  W większości nowe stacje mogą współpracować z 3 czujnikami zewnętrznymi, które możemy umieścić w odległości nieprzekraczającej 80 metrów od konsoli (jednostki centralnej). Ale jest też jeden produkt, który może obsługiwać nawet 7 czujników o zasięgu do 150 metrów. Wszystkie urządzenia mają pomiar temperatury rozpoczynający się od -40°C i automatycznie ustawiany czas i datę, w czterech zegar ustawiany jest za pomocą sygnału radiowego (DCF). Także w czterech znajdziemy kolorowe wyświetlacze.

  SENCOR SWS 3600
  SENCOR SWS 3600


  SENCOR SWS 3600 to stacja z czarno-białym (monochromatycznym) wyświetlaczem, oprócz pomiaru temperatury i wilgotności oraz prognozy pogody, ma także fazy księżyca oraz możliwość ustawienia alertów temperaturowych (High/Low). Cechą wyróżniającą ten produkt jest możliwość wyświetlania dnia tygodnia w języku polskim.

  SENCOR SWS 4500
  SENCOR SWS 4500


  SENCOR SWS 4500 to urządzenie z kolorowym wyświetlaczem, ma prognozę pogody, pomiar temperatury i wilgotności oraz ciśnienie atmosferyczne, są fazy księżyca, informacja o przypływach i odpływach, a także wschody i zachody słońca dla 150 miast. Jest również wykres słupkowy, obrazujący zmiany ciśnienia powietrza w czasie ostatnich 12 godzin. Wyświetlacz ma możliwość automatycznego przyciemniania podświetlenia i wyboru jednego z czterech trybów jasności (100%, 60%, 5%, wyłączone). W produkcie mamy także możliwość ustawienia ostrzeżenia (alertu) dla wysokiej i niskiej temperatury (wewnętrznej i zewnętrznej).

  SENCOR SWS 4900
  SENCOR SWS 4900


  SENCOR SWS 4900 to stacja z ciekawym kolorowym wyświetlaczem, oprócz prognozy pogody, pomiaru temperatury i wilgotności, ma także pomiar ciśnienia atmosferycznego z wykresem słupkowym zmian (ostatnie 12 godzin) oraz fazy księżyca. Także w tym produkcie znajdziemy możliwość zdefiniowania alertu wysokiej i niskiej temperatury wewnętrznej i zewnętrznej. Jasność wyświetlacza można ustawić na jednym z czterech poziomów (100%, 50%, 10% i wyłączone).

  SENCOR SWS 6300
  SENCOR SWS 6300


  SENCOR SWS 6300 to produkt z kolorowym wyświetlaczem, prognozą pogody, pomiarem temperatury i wilgotności oraz ciśnieniem powietrza. Wyróżnia się tym, że na ekranie wyświetla równocześnie dane wewnętrzne i informacje pochodzące z trzech czujników zewnętrznych. Są także fazy księżyca i godziny wschodu i zachodu słońca dla 150 miast. Jest również wykres słupkowy zmian ciśnienia z ostatnich 12 godzin. Jasność wyświetlacza można regulować na 5 poziomach (100%, 60%, 30%, 5% i wyłączone). W zestawie ze stacją znajdziemy 3 czujniki zewnętrzne.

  SENCOR SWS 8600 SH
  SENCOR SWS 8600 SH


  SENCOR SWS 8600 SH to bardzo ciekawa stacja pogodowa, a w zasadzie termo-higrometr, ma kolorowy czytelny wyświetlacz, wysyła dane do Internetu, współpracuje z Tuya Smart, jest także kompatybilna z platformą Internetu rzeczy Tuya IoT. Za pomocą aplikacji Tuya Smart można wyświetlać temperaturę i wilgotność, przeglądać zapisy historyczne, ustawiać alarmy wysokiego/niskiego poziomu oraz uruchamiać zadania. Produkt może obsługiwać nawet 7 czujników zewnętrznych typu "High Precision" o zasięgu do 150 metrów. Warto dodać, że w urządzeniu zastosowano szwajcarskie sensory pomiarowe marki SENSIRION, dokładność pomiaru temperatury zewnętrznej to ±0,4°C.

  Autor: Parasol (Stacje-Pogody.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: SENCOR
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2024 Stacje-Pogody.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje