Jesteś w » Strona główna » Artykuły i porady » artykuł
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Artykuły i porady

 • Davis Instruments wprowadza nową konsolę do stacji pogodowych

 • 2023-01-12 21:38 | aktualizacja: 2023-01-12 21:38
 • WeatherLink Console to nowa konsola Davis'a do stacji pogodowych Vantage Vue i Vantage Pro 2. Konsola jest w pełni funkcjonalnym i wydajnym narzędziem do wyświetlania, przechowywania i analizy danych pogodowych pochodzących z czujników stacji Vantage.
 • Nowa konsola tworzy małe centrum sterowania pogodą, posiada dotykowy ekran HD, który umożliwia wyświetlanie jednocześnie nawet 21 parametrów pogodowych.

  Davis WeatherLink Console


  Dane na ekranie konsoli można dostosować tak, aby wyświetlane były pomiary najbardziej nas interesujące. Można także wybrać układ informacji na wyświetlaczu - 3x2 (więcej danych, mniejsze cyfry) lub 2x2 (mniej danych, większe cyfry).

  3x2 układ informacji na wyświetlaczu
  Układ informacji 3x2

  2x2 układ informacji na wyświetlaczu
  Układ informacji 2x2


  Za pomocą konsoli możemy przeglądać aktualne i historyczne, przechowywane w konsoli, dane pogodowe z maksymalnie 8 stacji pogodowych Vantage Vue lub Vantage Pro2 lub nadajników (czujników) Davisa. Informacje z czujników możemy analizować także w postaci ponad 80 różnych wykresów. Mamy także możliwość ustawienia ponad 100 różnych alarmów dla wielu parametrów pogodowych.

  Davis WeatherLink Console - wykresy
  Wykresy


  Konsola jednocześnie przechowuje (archiwizuje) dane pomiarowe, i może to robić bardzo często, bo nawet co 1 minutę (domyślenie co 5 minut). Pamięć konsoli jest wystarczająco duża, aby zmieściły się w niej pomiary z wielu lat.

  Dzięki łączności Wi-Fi konsola może przesyłać dane do "WeatherLink Cloud" i pobierać szczegółowe prognozy godzinowe oraz dzienne na najbliższe 7 dni. Wi-Fi jest wykorzystywane także do aktualizacji oprogramowania układowego, a także utrzymania bardzo dokładnego czasu.

  WeatherLink Console została zaprezentowana na tegorocznych targach CES, będzie dostępna w sprzedaży od początku lutego 2023 roku, w cenie 395 USD (około 1700 zł).  Autor: Parasol (Stacje-Pogody.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: Davis Instruments
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2024 Stacje-Pogody.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje