Jesteś w » Strona główna » Artykuły i porady » artykuł
PLIKI COOKIES: Serwis używa cookies. Więcej informacji w regulaminie serwisu. OK (wyłącz komunikat)

Artykuły i porady

 • Beurer HM 55 - termohigrometr z Bluetooth

 • 2016-11-11 21:15 | aktualizacja: 2022-01-19 20:15
 • HM 55 to mały i elegancki termohigrometr niemieckiej firmy Beurer, idealny do dyskretnego monitorowania klimatu w pomieszczeniach. Produkt został wyposażony w niewielki wyświetlacz LCD, świetlny wskaźnik klimatu oraz łączność Bluetooth. Urządzenie wyświetla aktualny czas, temperaturę i wilgotność oraz przesyła te informacje, za pomocą Bluetooth, do specjalnej aplikacji zainstalowanej na smartfonie.


 • Oprócz tego Beurer HM 55 informuje nas o jakości klimatu w pomieszczeniu, święcąc w odpowiednim kolorze - zielonym, gdy z naszym klimatem jest wszystko w porządku lub czerwonym, gdy klimat w pomieszczeniu jest nieodpowiedni.

  Termohigrometr Beurer HM 55 - dobra jakość klimatu Termohigrometr Beurer HM 55 - zła jakość klimatu


  Aby w pełni wykorzystać możliwości termohigrometru HM 55, konieczna jest instalacja na urządzeniu mobilnym (smartfon/tablet) bezpłatnej aplikacji "Beurer FreshRoom". Aplikacja wyświetla aktualną temperaturę i wilgotność, dzienne wartości minimalne i maksymalne, wykresy zmian wartości w czasie (godzinowe, dzienne, tygodniowe, miesięczne, kwartalne i roczne) oraz umożliwia ustawienie alarmów dla temperatury i wilgotności (przekroczenie określonego zakresu).

  Aplikacja "Beurer FreshRoom" - liczba obsługiwanych termohigrometrów
  Liczba obsługiwanych termohigrometrów


  Beurer FreshRoom może zarządzać 5 termohigrometrami (np. umieszczonymi w różnych pokojach) i jest dostępna na systemy operacyjne iOS (minimum 8.0) i Android (minimum 4.4).

  Aplikacja "Beurer FreshRoom" - widok 1 Aplikacja "Beurer FreshRoom" - widok 2 Aplikacja "Beurer FreshRoom" - widok 3 Aplikacja "Beurer FreshRoom" - widok 4 Aplikacja "Beurer FreshRoom" - widok 5
  Aplikacja "Beurer FreshRoom" (zdjęcia: Google Play)


  HM 55 zasilany jest dwoma bateriami typu AAA (1.5V), ma wymiary 3.2 x 3.2 x 7.6 cm i waży zaledwie 41 gram. Produkt powinien być dostępny w sprzedaży od marca 2017, w cenie około 220 zł (sprawdź aktualną cenę).

  Warto jeszcze dodać, że termohigrometr Beurer HM 55 otrzymał nagrodę "Plus X Award" (2017) w kategoriach "Wysoka jakość", "Wzornictwo" oraz "Łatwość obsługi", a producent daje na niego 3 lata gwarancji.


  Nagroda Plus X Award - logo  Autor: Parasol (Stacje-Pogody.pl)
  Źródło informacji i zdjęcia: Beurer GmbH
 • Dodaj komentarz
  • Ocena treści:
  • Imię (nick):
  • Komentarz:

   Komentarz może mieć do 1999 znaków. Liczba wprowadzonych znaków: 0
  • Wpisz kod z obrazka:    Aby dodać komentarz wpisz kod z obrazka
 
Copyright © 2023 Stacje-Pogody.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Powered by WMrecenzje